Amphenol Anytek VM10A5830000G
Part No.:
VM10A5830000G
Description:
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 7.5MM
Pitch:
0.295" (7.50mm)
Current - UL:
20 A
Voltage - UL:
300 V
Color:
Gray
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C