Amphenol Anytek OQ2454010300G
Part No.:
OQ2454010300G
Datasheet:
FullcoresOQ2454010300G.pdf
Description:
TERM BLOCK HDR 24POS 5.08MM
Number of Positions:
24
Positions Per Level:
24
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Current - UL:
20 A
Voltage - UL:
300 V
Color:
Black
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C