Amphenol Anytek OQ22B1800000G
Part No.:
OQ22B1800000G
Datasheet:
FullcoresOQ22B1800000G.pdf
Description:
TERM BLOCK HDR 22POS VERT 2.5MM
Number of Positions:
22
Positions Per Level:
22
Pitch:
0.098" (2.50mm)
Header Orientation:
Vertical
Current - UL:
4 A
Voltage - UL:
150 V
Color:
Gray
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C