Amphenol Anytek HW2230000000G
Part No.:
HW2230000000G
Datasheet:
FullcoresHW2230000000G.pdf
Description:
TERM BLOCK PLUG 22POS STR 3.81MM
Number of Positions:
22
Positions Per Level:
22
Pitch:
0.150" (3.81mm)
Current - UL:
8 A
Voltage - UL:
300 V
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C