Amphenol Anytek HW1470830000G
Part No.:
HW1470830000G
Datasheet:
FullcoresHW1470830000G.pdf
Description:
TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5MM
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Current - UL:
10 A
Voltage - UL:
300 V
Color:
Gray
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C