Amphenol Anytek HW1470530000G
Part No.:
HW1470530000G
Datasheet:
FullcoresHW1470530000G.pdf
Description:
TERM BLOCK PLUG 14POS STR 5MM
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Current - UL:
10 A
Voltage - UL:
300 V
Color:
Green
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C