Amphenol Anytek HW0750810000G
Part No.:
HW0750810000G
Datasheet:
FullcoresHW0750810000G.pdf
Description:
TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5.08MM
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Current - UL:
10 A
Voltage - UL:
300 V
Color:
Gray
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C