Vishay Vitramon GA1812A820FBHAT31G
Part No.:
GA1812A820FBHAT31G
Datasheet:
FullcoresGA1812A820FBHAT31G.pdf
Description:
CAP CER 82PF 3KV C0G/NP0 1812
Capacitance:
82 pF
Tolerance:
±1%
Voltage - Rated:
3000V (3kV)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C
Size / Dimension:
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.086" (2.18mm)