Vishay Vitramon CDR32BP681BFUSAJ
Part No.:
CDR32BP681BFUSAJ
Datasheet:
FullcoresCDR32BP681BFUSAJ.pdf
Description:
CAP CER 680PF 100V BP 1206
Capacitance:
680 pF
Tolerance:
±1%
Voltage - Rated:
100V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Failure Rate:
S (0.001%)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.051" (1.30mm)