Knowles Syfer 2220Y3K00220GCT
Part No.:
2220Y3K00220GCT
Datasheet:
Fullcores2220Y3K00220GCT.pdf
Description:
CAP CER 22PF 3KV C0G/NP0 2220
Capacitance:
22 pF
Tolerance:
±2%
Voltage - Rated:
3000V (3kV)
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.098" (2.50mm)