Knowles Syfer 2220Y0250220JFT
Part No.:
2220Y0250220JFT
Datasheet:
Fullcores2220Y0250220JFT.pdf
Description:
CAP CER 22PF 25V C0G/NP0 2220
Capacitance:
22 pF
Tolerance:
±5%
Voltage - Rated:
25V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.098" (2.50mm)