Knowles Syfer 2211JA256P80BGTUYX
Part No.:
2211JA256P80BGTUYX
Datasheet:
Fullcores2211JA256P80BGTUYX.pdf
Description:
CAP CER 6.8PF 250VAC C0GNP0 2211
Capacitance:
6.8 pF
Tolerance:
±0.1pF
Voltage - Rated:
250VAC
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)