Knowles Syfer 2211JA250681GGTUYX
Part No.:
2211JA250681GGTUYX
Datasheet:
Fullcores2211JA250681GGTUYX.pdf
Description:
CAP CER 680PF 250VAC C0GNP0 2211
Capacitance:
680 pF
Tolerance:
±2%
Voltage - Rated:
250VAC
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)