Knowles Syfer 1825J0630392GCT
Part No.:
1825J0630392GCT
Datasheet:
Fullcores1825J0630392GCT.pdf
Description:
CAP CER 3900PF 63V C0G/NP0 1825
Capacitance:
3900 pF
Tolerance:
±2%
Voltage - Rated:
63V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.098" (2.50mm)