Knowles Syfer 1812JA250681GGTSYS
Part No.:
1812JA250681GGTSYS
Datasheet:
Fullcores1812JA250681GGTSYS.pdf
Description:
CAP CER 680PF 250VAC C0GNP0 1812
Capacitance:
680 pF
Tolerance:
±2%
Voltage - Rated:
250VAC
Temperature Coefficient:
C0G, NP0
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Features:
DC Annex H, Humidity 3B Annex I, High Voltage
Ratings:
X1, Y2
Applications:
Safety
Size / Dimension:
0.189" L x 0.126" W (4.80mm x 3.20mm)